crystalhigdon8 crystalhigdon8
  • 08-12-2017
  • Mathematics
contestada

what would be the unit rate for $717 for a three-night stay

Respuesta :

yourboijcsen
yourboijcsen yourboijcsen
  • 08-12-2017
The answer is 239:1 which can also be answered as $239 per night or 239/1.
Answer Link
SundaeSunday
SundaeSunday SundaeSunday
  • 10-12-2017
I would put  X= $717 divided by 3
Answer Link

Otras preguntas

Divide 657/3 using partial quotients
equivilent expressions for 5n plus 15n
what do the root words Humanus- Homin- Vir- and Femina- mean
What did alchemists contribute to the development of chemistry?
Solve: 3(4x-2)is greater than or equal to 7x+19
find the unit rate given cost is $6.oo per 2/3 pound
are mitochondria found in animal cells
Which box is greater,a 1.5 lb box of raisins or a 650 gram box of raisins
The product of six and a number is multiplied by nine
It is important to verify internet source because-------- choose that apply. A.the source should be