The cost of 16 notebooks at store J is $24. The notebooks at store J are all the same price. The cost of notebooks at store J are all the same price. The cost of store K is shown on the graph below.
Which store has the least expensive cost per notebook and how much?

The cost of 16 notebooks at store J is 24 The notebooks at store J are all the same price The cost of notebooks at store J are all the same price The cost of st class=