johnlumpkin2456 johnlumpkin2456
  • 06-11-2017
  • Business
contestada

What is the price per ounce of cereal if a 26 oz. box costs $5.20?

Respuesta :

Joshuaaadhithya Joshuaaadhithya
  • 06-11-2017
my face is the answer
Answer Link

Otras preguntas

To make a dark orange color Ron mixes 3 ounces of red paint with 2 ounces of the yellow paint write the ratio of red paint to yellow paint
What are the reactants and products of the photosynthesis and cellular respiration equation?
under what conditions are motors allowed to operated with slightly higher-then-design loads?
How many weeks are in a year?
Characterization is the process of conveying information about a character. true or false
How do you solve for x: 1/3x-5/9=5/6x
HELP PLEASE !!!!!!!!!!!! A florist has to order roses and carnations for Valentine’s day. The florist needs to decide how many dozen roses and carnations should b
Consider the following data set (14,17,37,45,51,52,53,56,56,57,60,63,65,67,89) what are the outliers?
If the density of a 35.cm3 block of wood is .85 g./ml calculate the woods mass.
HELP PLEASE !!!!!!!!!!!! A florist has to order roses and carnations for Valentine’s day. The florist needs to decide how many dozen roses and carnations should b