ellablackeldge1
ellablackeldge1 ellablackeldge1
  • 07-03-2017
  • Mathematics
contestada

Total cost 26 oz at $0.15 per oz

Respuesta :

dustysbabe420 dustysbabe420
  • 07-03-2017
$0.15 per ounce * 26 Oz = $3.90
Answer Link
Аноним Аноним
  • 07-03-2017
26*0.15=3.90

if you want 26 ounces of something at $0.15 per ounce, then you will pay $3.90

(plus tax)
Answer Link

Otras preguntas

The case of hm is a documented case of a patient whose speech skills and intelligence were unaffected by the removal of his hippocampus and parts of his tempora
A baby is assessed at one minute after birth according to the apgar scale. three of the five vital signs are good, but the baby is weak and inactive and grimace
area of the triangle is 124 square inches, what are the base and height
Which device may be used to throttle and vaporize liquid refrigerant before it enters the compressor
What is probability? ​a numerical value assigned to an event that measures the number of its occurrences. ​any value between 0 and 1 is always treated as a prob
If you believe the economy is self-regulating, you are more likely to be a(an) __________ than a(an) __________. a. nonactivist; activist b. keynesian; monetari
Which of these allow nutrients to diffuse from the central canal to all the osteocytes within an osteon?
what shape is used when mapping the conclusion of an argument
Demonstrate how binomial nomenclature is related to classification systems by identifying the genus name and the specific name of the domestic cat felis catus
why is it not advisable to sow rice in winter season