myflirtjackie
myflirtjackie
07-03-2017
Mathematics
contestada
9 gallons at $1.92 per gallon
Respuesta :
trombonebookworm
trombonebookworm
07-03-2017
1.92*9=17.28
The total would be $17.28
Answer Link
JasmineRKnipp
JasmineRKnipp
07-03-2017
9*1.92 = 17.28
So 9 gallons would cost $17.28!!!
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 78+ )
Otras preguntas
Which form of government is best characterized by one-party rule, censorship, and the use of terror to maintain power?
What is a main idea in the Ninth Amendment? Privacy rights must be respected. Basic human rights are protected. Certain rights are included in the Constitution.
How many rectangles are in a rectangular prism?
what is a cradle to grave system
If the volume of a cube is 27 inches, how long is one side?
You’re an average, moderately active adult male. Therefore, you should consume approximately ______ calories and 85 grams of fat. A. 1,500 B. 1,800 C.
Earth is a system comprised of interacting processes. Please select the best answer from the choices provided T F
The "R" in the acronym RICE stands for a. react. b. rest. c. revise. d. refer.
which is the best example of a secondary source source document useful in the study of history?
How did Minnesotans deal with the shortage of gas, rubber, and other materials?