ec069
ec069
16-02-2022
Mathematics
contestada
4 nail polishes for $8.50 as a rate
Respuesta :
1234sarah1234
1234sarah1234
16-02-2022
Answer:
Come one! Who actually knows this l bozo
Step-by-step explanation:
Answer Link
romnods384
romnods384
16-02-2022
8.50/4=2.13 per unit
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 21+ )
Otras preguntas
Why different goals and intersets in ruopean leaders and colonists affects hgow they view themselves with britain?
When the remedies provided at law cannot provide adequate relief in the form of monetary damages, what must be applied?
Which standards layer governs peer-to-peer file sharing? select one: a. data link b. transport c. internet d. none of these
Angie has two choices for living arrangements when she goes to college. She can choose to live in the dorm, which costs about $450 per month. She can walk to he
Using a metric ruler with millimeter markings A friend measures the width of a book to be 14.23 centimeters how many digits can you be certain of?
A self-managed team is designed to include members from different areas within an organization, such as finance, operations, and sales. a. true b. false
Bag A contains 9 red marbles and 3 green marbles. Bag B contains 9 black marbles and 6 orange marbles. What is the probability of selecting a a green or black
Choose the true statement about african american culture and politics in the 1920s.
A bond that can be exchanged for another security of the issuing firm is called a(n)?
Write a function g whose graph represents a horizontal stretch by a factor of 4 followed by a reflection in the y-axis of the graph of f(x)=|x|.