Organic rice cost twice as much per pound as conventional rice at a bug food store. Select all of the graphs that could represent the prices of rice at the store.


PLEASE HELP I GOT IT WRONG!

Organic rice cost twice as much per pound as conventional rice at a bug food store Select all of the graphs that could represent the prices of rice at the store class=

Respuesta :

Answer:

the other two

Step-by-step explanation:

Its has to be the other two answers if it's not those two