sdaughtry9280 sdaughtry9280
  • 10-11-2021
  • Mathematics
contestada

If something is $3. 48 a lb. Howmuch would. 76 cost.

Respuesta :

IMSOSMARTLOLXD
IMSOSMARTLOLXD IMSOSMARTLOLXD
  • 10-11-2021

Answer:

$264.48

Hope I helped

Answer Link

Otras preguntas

4(3+8)-8^2÷32what is the answer?show work ​
Which question about dinosaurs is a scientific question? O Should scientists try to clone dinosaurs from DNA remains? Is the skeletal structure of a tyrannosaur
A typical G1 nucleus is 2n and contains 2C (two complements) of DNA. Which of the following is true? A typical G1 nucleus is 2n and contains 2C (two complements
What are the Devine right and social contract theories
Explain how you can use multiplication to find the quotient 3/5 ÷ 3/15 then evaluate
If the domain of a function that is rotated 90 degrees counter-clockwise is (0,0), (3,5), (-1,4), what is the range? A. (0,0) (-3,5), (1,-4) B. (0,0) (5,-3
Isabel Allende viajó a Chile para brindar ayuda tras el terremoto. Cierto Falso 2. El aeropuerto de Santiago se mantuvo abierto después de que tuvo lugar el des
If gasp cigarettes have 5 mg tar and 0.4 mg nicotine per cigarette and there are 20 cigarettes per pack, how many cigarettes would have to be smoked to cost you
If the period of a sound wave is about 0.001136, approximately what is the frequency?
Help!!! Easy apparently? Right answers only!!