ka090608
ka090608 ka090608
  • 06-10-2021
  • Mathematics
contestada

DONT CLICK ON THIS ok lol

DONT CLICK ON THIS ok lol class=

Respuesta :

Padoru
Padoru Padoru
  • 06-10-2021

She can only buy 2 whole packs.

Acording to the graph, 2 whole pakcs will cost $22, and 3 whole packs will cost $33. She can't afford 3 whole packs as we can see as she only has $30.50.

Let me know if you have any questions, thanks!

Answer Link
Looslysmartlols
Looslysmartlols Looslysmartlols
  • 06-10-2021

Answer:

u told me not to so i did it (its might be B)

Step-by-step explanation:

so i do the did the and the make than the marh and rhe barf and the ract and the rekt

Answer Link

Otras preguntas

Write the equation in slope-intercept form.
what's the simplified expression?
What’s the constant rate of change
Describe how the needs of the following clients could be met, and ways of supporting them to undertake further action. (AC 2.2, 2.3) Kate has been recently wido
what is the missing side length???
PLEASE HALP Write the name from the item bank in the blank for its corresponding match. If you cannot find an answer in your textbook, please use the internet t
2(50+35) what is the simplest form?
can someone please answer this for me ?
Help me pleaseeee I’ll make u brianlist
A bee is one type of animal pollinator. How might an animal pollinator directly benefit from visiting a flower?by drinking nectarOR...by carrying pollen to anot