luisasalazar792
luisasalazar792 luisasalazar792
  • 09-07-2021
  • Mathematics
contestada

Which one is a better deal?
a 3 pack of notebooks for $4.50
Or a 12 pack of notebooks for $15.00

Respuesta :

mollylloyd52
mollylloyd52 mollylloyd52
  • 09-07-2021
12 pack is a better deal
Answer Link

Otras preguntas

explain  fajan's rule
explain  fajan's rule
explain  fajan's rule
explain  fajan's rule
explain  fajan's rule
explain  fajan's rule
explain  fajan's rule
explain  fajan's rule
explain  fajan's rule
explain  fajan's rule