villainabyss
villainabyss villainabyss
  • 09-06-2021
  • Mathematics
contestada

Can someone Help me?

Can someone Help me class=

Respuesta :

dabbwitmimi dabbwitmimi
  • 09-06-2021

The Answer: C I did this yesterday

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

If per unit variable cost of a product is Rs.8 and fixed cost is Rs 5000 and it is sold for Rs 15 per unit, profit in 1000 units is.......a.. rs 7000b. rs 2000
Question 14 of 20 Imagine that you plan to write a procedural document. What question should you ask yourself to ensure that you address your audience correctly
select the text that best describes how a chick as it grows pls help if you get this right yes brainlist for you​
The square root of the product of two positive numbers is called their geometric mean. What is the geometric mean of 16 and 64?
HELP WILL MARK BRAINLIEST!! GEOGRAPHY MODS?? HELP?? How does the hydrolysis process work in chemical weathering? A. Chemicals in rock and soil are exposed by wa
Biểu diễn 1 ràng buộc trên mặt phẳng tọa độ Oxy là
DRIVING SLOWER THAN OTHER TRAFFIC TENDS TO: A. Make an accident more likely to happen B. Make an accident less likely to happen C. Not change the chances of hav
What is an atomic mass unti
46.She didn’t say a word as she left the room  She left........................................................................................................
You were present when a Senior bullied a Junior. Describe what happened to the teacher on duty.​