jreixr3xh5 jreixr3xh5
  • 07-05-2021
  • Mathematics
contestada

HELP 30 points need answer asap

HELP 30 points need answer asap class=

Respuesta :

anthonywilliams85
anthonywilliams85 anthonywilliams85
  • 07-05-2021

Answer:

C)

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

a rectangle has an area of 30 square meter and a perimeter of 34 meters. what are the dimensions of rectangle?
WHERE DID MOST AMERICANS LIVE IN THE EARLY 1800S
is a pictograph is a character that represent an idea true or false
a 12-pounded bag of dog food costs $12.36. a 15-pounded bag of cat food cost $15.30. which is a better deal???
Do you underline or put book titles in quotations?
Gina charges $28 for 3 hours of lessons. Hector charges $18 for 2 hours of lessons. Who offers a better deal????
a rectangle has an area of 30 square meter and a perimeter of 34 meters. what are the dimensions of rectangle?
How can I split five brownies between three people
Tickets to a play cost $14 each by mail, plus a $2 processing fee for each order or one or more tickets. Write a rule to describe the total cost as a function o
How much work does a mother do if she lifts each of her twin babies upward 1 meter? Each baby weighs 90 newtons.