jaquelinemorales76
jaquelinemorales76 jaquelinemorales76
  • 07-04-2021
  • Mathematics
contestada

Please help me in this! I don't understand it!

Please help me in this I dont understand it class=

Respuesta :

jaizarieV
jaizarieV jaizarieV
  • 07-04-2021
should be 26 i believe
Answer Link

Otras preguntas

Is 141/47 a repeating decimal
. The area of a trapezoid is given by = ½h(a + b), where h is the height and a and b are the lengths of the parallel sides. Find the area if h = 6, a = 3, and b
work out the vaule of 2^0
If 3 pounds of jelly beans cost $6.30, how much would 2 pounds of jelly beans cost?
REPORT: UNDERDEVELOPED COUNTRY Here is your goal for this assignment: Write a report analyzing an underdeveloped country of your choice Use your local library o
Ella buys a hat in Sweden for 50 SEK( Swedish Krona). Find the VAT paid by Ella.
To make suet you need fat to flour in the ratio 1: 3. Jane has 180 g of flour. How much fat does she need to make the suet
WHAT IS UNIT ? ......​
Cruz purchased a large pizza for $12.75. It serves 5 people. What is the cost per serving?
Consider the following ionic compounds and determine which has the higher melting point. A. BeCl₂ B.Al₂S3