tencesschayeimi tencesschayeimi
  • 07-11-2016
  • Mathematics
contestada

Original price:$30; markdown:33%

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 07-11-2016
30 x 0.33 = 9.90 And that's the answer
Answer Link

Otras preguntas

The balanced rhythmic flow of poetry or oratory is referred to as
Staples is advertising 10 pencils for $4.00, or 6 pencils for $2.70. Find the unit rates and determine which is the better deal
f as a function of x is equal to the square root of quantity 6 x plus 9 , f as a function of x is equal to the square root of quantity 6 x minus 9 Find (f + g)(
During the Paleolithic Age, humans learned to ?
Wellness is achieved when someone is at their best in all 6 dimensions of health.
what is the main function of the cytoplasm
One of the first pioneers to cross the Appalachians mountains into Kentucky
Puerto Rico es una isla que antes pertenecía a Espa?a. Ahora es un territorio de los Estados Unidos
I'm currently in the 4th grade and working on one of my assignments. I'm not too sure how to solve this problem: "John bought 9 CDs. Some of then cost $12.75,
a block of cheeses volume is 105in. with a length of 5 in.and a width of 3 in. what is its height?