Shirleythurmond57
Shirleythurmond57 Shirleythurmond57
  • 10-02-2021
  • Mathematics
contestada

ANSWER QUICK PLS ANSWER QUICK PLS
Pls answer all questions

ANSWER QUICK PLS ANSWER QUICK PLS Pls answer all questions class=

Respuesta :

ftcassandra03
ftcassandra03 ftcassandra03
  • 10-02-2021

Answer:

this is the closest i can get to the answer

1. 0.33/1 = 0.33

2. how much it costs per ounce

3. it represents the facts that it costs 0.33 per ounce

4. y=0.33x+0.33

sorry if it's wrong

Answer Link

Otras preguntas

plz help on matching i don't have the t-84 calculator so i cant do it
English X - Skills Capitalization Which of these sentences uses correct capitalization? Yellowstone National Park, the West's oldest National park, is the site
After the war, Ottoman lands were divided into
(please pleaseee help. I screenshot the question and choices )
On a United States map, the scale is 1 inch to 500 miles. If it is about 2,500 miles from San Francisco to New York, what is that distance on the map? 5 in. 1
Which sentence uses italics correctly? A.Did you read the article Backpacking in Italy? B.It was in last month's issue of that new magazine, Traveling. C.This
2/12 in simplest form
Bioengineered foods have been synthesized in the lab and are mass-produced in factories. t/f
proofread the text below
simplify 12+3[5+(4-2)]