londonck08 londonck08
  • 10-12-2020
  • Mathematics
contestada

help me with this. i am not smart ..

help me with this i am not smart class=

Respuesta :

savannahbrown89 savannahbrown89
  • 10-12-2020
I’m not that smart... but let me use first as example.. 240 divided by 4
Answer Link
lisa8888999999
lisa8888999999 lisa8888999999
  • 10-12-2020

Answer:

16. 1.7

Step-by-step explanation:

Divide price by quantity

Answer Link

Otras preguntas

What is the tone of poem The Hill We Climb by Amanda Gorman??
Why and what kind of human sacrifices did the Aztecs do
Rewrite 2/5 and 4/11 so that they have a common denominator
Laurie sold a house and made a commission of $14,050. She charges her customers a commission fee of 2.5% on the selling price of the house. How much was the sel
Find the area and circumference of the circle. Use 3.14 for A. 4.5 in. Area______ Circumference____
what is 200 divided by 3
PLLLZZ HELLLPPP DUUUE IN 1 MINNN A bush pilot was asked to fly the perimeter of a state park to look for black bears. The state park is a rectangular shape 20 m
describe the location and climate of Southeast New York Spruce pound​
Dylan built the following pattern: reuse 08_07_ga_1_4 Which table represents the relationship between the pattern number (Input) and the number of squares (Outp
what is meant by the president's power of recognition​