lowpigg
lowpigg lowpigg
  • 10-12-2020
  • Mathematics
contestada

(Dont Need To Show Work) HELP ME ASP

Dont Need To Show Work HELP ME ASP class=

Respuesta :

shacnibanow12
shacnibanow12 shacnibanow12
  • 10-12-2020

Answer:

I think the burger costs $3.5

Step-by-step explanation:

I divided $10.60 with the three burgers

Answer Link

Otras preguntas

Which of the following, if substituted for x, would make the following inequality a true statement? x + 18 < 4?
Which size bag of cat food shown in table has the lowest unit price?
How to solve -6x + 3y = 18 Y=2x - 2
when francisco pizarro defeated inca was it his first trip to the Americas
Travis eats 28 cookies in 4 weeks, eating the same number of cookies each week. Dylan eats 24 cookies in 3 weeks, eating the same number of cookies each week. W
A block of foam has a mass of 10 g, a volume of 60 cm3, and a length of 30 cm. What is the density of the foam? (If necessary, round your answer to three decima
A slot machine consists of 3 reels, and each real consists of 32 stops. To win the jackpot of $10,000, a player must get a wild symbol on the center line of eac
If a decision is expected to be unfair to a particular stakeholder group, the decision may be improved by:
what hard covering on the outside of some animals bodies
Identify an abstinence skill, and then describe a barrier to putting the skill into practice. Explain how you might overcome the barrier