Joaquinmorales4680
Joaquinmorales4680 Joaquinmorales4680
  • 10-12-2020
  • Mathematics
contestada

A box of little hug fruit barrels cost $3.49 for 20 juice barrels. What is the cost per juice container

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 10-12-2020
0.17 cents if im reading this right
Answer Link
swxq5nm8uc
swxq5nm8uc swxq5nm8uc
  • 10-12-2020

Answer:

.17 cents

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What key body of water did the north control by the end of 1863?
How does it sound?? History Essay My Essay is on the Roman Republic – Empire and how it formed and what it was all about and how it helped others and
Which statement illustrates the domino effect of one person’s crime on an entire community? a.The criminal’s actions may cause his employer to lose money. b.The
Determine which polynomial is a perfect square trinomial. (5 points) 4x2 − 12x + 9 16x2 + 24x − 9 4a2 − 10a + 25 36b2 − 24b − 16
Identify the common external tangent. line r line s segment AB
As the temperature of a reaction increases , it is expected that the reacting particles collide
What is the perimeter of a rectangle that is 14 feet long and 8 feet wid
When checking for breathing, if you hear gasps: the victim is breathing normally assume the victim is not breathing normally but do not proceed with cpr assume
if the mean of a symmetric distribution is 170 what is the median
To no ones surprise, Joe didn't have his homework ready.