Respuesta :

Answer:

4

Step-by-step explanation:

5 times 4 is 20, which leaves 4

lollol

Answer:

$4

Step-by-step explanation:

Madison spent $20 because she had $4 left.

24-4=20

She used the $20 for 5 snacks

20 divided by 5 = 4

Each snack cost $4