greenkay589
greenkay589 greenkay589
  • 07-12-2020
  • Mathematics
contestada

whats the answer to this quetion

whats the answer to this quetion class=

Respuesta :

2020000653 2020000653
  • 07-12-2020

Answer:

The first one

Step-by-step explanation:

I believe this because on the chart there is cost and ounces.

On the first one $8.63 is the cost and 32 is the ounces, 0.27 is the cost and 1 is the ounce.

Answer Link

Otras preguntas

Completar Fill in the blanks with the present progressive form of verbs from the list. Use each verb only once. Los turistas ______________ fotos con sus cámara
*Theo các bạn, vì sao cần phải quy định về quyền đơn phương chấm dứt hợp đồng lao động của người lao động và người sử dụng lao động?
What are the two metaphors in this poem? Langston hughes poem
dccsf vc dvvfgvbfgbgbgbgb
Given P(E) = 0.15, what is P(E')?
find the gradient of the line and show your working out in steps.
RULE Numb 2 That do the wind At last, the students My brother you eve Tom every tota to os Angeles Mary's Site about the accident for a long to school by bus th
Identify the similar triangles. ΔHFE=ΔHFE=​
1. Breathing organ of the plant. 2. A green pigment that found in the chloroplast that enables them to capture the energy from the sun. 3. Enables organisms t
Gail calculated the area of her 12.5' x 8.75' office. She is buying carpet and wants to make sure she purchases enough. She came up with 109.375. Since the carp