AnsbsunsAnswerPlz
AnsbsunsAnswerPlz AnsbsunsAnswerPlz
  • 10-11-2020
  • Mathematics
contestada

I need help with these questions!!! If you could answer two I would be greatfull if u answer more i give brainliest!

I need help with these questions If you could answer two I would be greatfull if u answer more i give brainliest class=

Respuesta :

neielle
neielle neielle
  • 10-11-2020

Answer:

2. 19

3. 7

4. 7

5. 15

6. 12

7. C

Step-by-step explanation:

I am 99% sure these are right. I'm so sorry if they aren't.

Answer Link

Otras preguntas

please help it doesn't need to be 300 words but maybe 150-300 :)
6th grade math help me please
Your company has decided to give employees yearly mental health days, in addition to the sick leave and vacation days that already exist. The company sends out
Justins rice ball recipe uses 100 grams of rice to make 1 rice ball. Justin has 700 grams of rice. How many rice bals can juctin make with 700 grams of rics?
Blindness, both literal and figurative, is a recurring theme in Sophocles’s Oedipus trilogy. How does Sophocles depict this theme in Antigone? A. He juxtaposes
a pack of ice cream bars costs $5.11. What is the unit price?
in order to increase chances of survival in a changing environment, it is important for a species to have
Essay about summer vs winter, which is better?
Please help thanks! Brainliest
how many languages in world?? ​