jw88
jw88
10-11-2020
Mathematics
contestada
$132.75 discounted 40%
Respuesta :
davidisaac2004
davidisaac2004
10-11-2020
Answer:
$79.65
Step-by-step explanation:
Answer Link
sophiasedg
sophiasedg
10-11-2020
Answer:
$79.65
Step-by-step explanation:
Discount: $53.10
Final Price: $79.65
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 38+ )
Otras preguntas
chromosomes are found in body cells but not se cells
All of the following are functions of lipids EXCEPT? A. Long-term energy storage. B. Structure of the cell membrane. C. Protein synthesis. D. Control cell
Reptile sand is sold for $8 a bag. vitamin pellets are sold in packs of 12 for $6. michael bought 2 packs of vitamins and one bag of sand. which equation shows
Need help fast! Please help me. I don't know if I'm correct. Thanks What is the area of the figure below? A. 18 in. squared\ B. 30 in. squared C. 36 in. squared
Need help please ! ☹️
(3 pt) Use the map to choose the correct answer to the question. Which letter identifies the mountain range Napoleon crossed to invade the Iberian Peninsula?
Approximately 2 million years ago the genus Australopithecus gave rise to a new genus, Homo. Today, we retain the genus as Homo sapiens. What important fossil e
PLEASE HELP WITH EASY SCIENCE! James took two pea plants, placing one in a dark closet and the other on a sunny window sill. Both are located in air-conditioned
A store sells a 3/1/4 pound package if cheese for $10. What is the unit price?
Which sentence uses proper MLA styling for an inline citation of a paraphrased external text?a Loneliness is inversely related to competence in communication (R