rheadas1246
rheadas1246 rheadas1246
  • 13-10-2020
  • Mathematics
contestada

tHiS qUeStIoN iS EaSy ToO. pLeAsE hAlP.

tHiS qUeStIoN iS EaSy ToO pLeAsE hAlP class=

Respuesta :

rmarayziaowhx46
rmarayziaowhx46 rmarayziaowhx46
  • 13-10-2020
answer: 41/10 or 4.1 or 4 1/10

explanation: multiple each fraction by the number on the bottom and simplify.
Answer Link
totallyswaysted
totallyswaysted totallyswaysted
  • 05-11-2020

Answer:

41/10 or 4.1......

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

You can buy 5 oranges for $2.50. What is the unit rate for 1 orange? How much would 8 oranges cost?
As rivers carry sediment to the ocean, they can create triangular plains called __________. A. plateaus B. deltas C. gulfs D. hills Please select the best answe
Please help (both images are supposed to be together)
Who held the top position in the Incan class structure? From whom did the Incas believe he received his authority to rule? :)
help plz and do it step by step plz​
Help stuck on this question
pls help asap!!!!!!!
How can you tell if a story includes an archetype? a.Look for setting details that would only occur in the past. b.Look for events that create an unusual amount
the basic building blocks of java is known asReply fast! plzzzzzzzzzzz!!!
1. Addition: a. x - 2 = 10 b. s - 4 = 6 c. y - 10 = 24 d. t - 3 = 9 2. Subtraction: a. x + 2 = 10 b. s + 4 = 6 c. y + 10 = 24 d. t + 3 = 9 3. Multiplication a.