yahaira3 yahaira3
  • 09-07-2016
  • Mathematics
contestada

if 3 1/2 bananas cost .98, how much would 1 lb cost

Respuesta :

carrah13
carrah13 carrah13
  • 09-07-2016
yes a pound of bananas cost 14 cents
Answer Link

Otras preguntas

what does the path of an object look like when it is in uniform motion ?
What is the semi-solid food found inside the stomach during digestion called????
Why it is necessary to remove waste material from our body? Explain.
define circular motion and give some examples.
a compound consists of 17.6% of hydrogen and 82.4% nitrogen. Determine the empirical formula of the compound
Q:How is hemoglobin associated with respiration?Explain.
How did the cottage industry end?
What's the value of X
How did the Black Hand contribute to World War 1?
find out volume of the solid obtained by rotating the region bounded by the given curves about the specified line. y=lnx, y=1, y=3,x=0; about the y-axis.