Seudónimo Seudónimo
  • 07-10-2019
  • Mathematics
contestada

What is the sale price for one:

Sale: 10 for $10 Sale price for one:

Respuesta :

MisterJim MisterJim
  • 07-10-2019
If it’s 10 for $10 just divide 10 by 10, who gets you 1. It is 1$ for every 1
Answer Link

Otras preguntas

For stories that have a moral, which statement about the theme is true?
Match the food claim with its correct FDA definition. A. Healthy Each serving of this food contains 10 percent to 19 percent of the daily value for a particu
Can someone explain to me how to do this
The lightning thief Percy Jackson chapter 19 How do Annabeth and Grover prove themselves to be real friends to Percy?
5 1\4 - 1 1\2 By the way apparently the answer is not four! O-o I don't know how but yeah I hope you guys know
A test has 20 questions worth 100 points. The test consists of multiple choice questions worth 3 points each and extended response questions worth 11 points eac
Which enzyme is responsible for creating the covalent bonds that connect that sugar-phosphate backbone of the new DNA molecules
what is 1 over 2 x + 13 = 9
Originally, the term Aryan referred to a people group that replaced the Indus Valley civilization. true or false
why couldn't women get the disease ALD?