stephanieperry2005 stephanieperry2005
  • 10-11-2022
  • Mathematics
contestada

1/2 lb of shrimp is 11.49 how much for 4lb

(If one and a half pound of shrimp is 11:49 how much is for 4 pounds)

Respuesta :

Otras preguntas

Which of the following types of memory is being used when you get the chills walking past a building you know is always kept at a very cold temperature? a) epis
Holder Manufacturing had $125,000 of net income in 2015 when the selling price per unit was $100, the variable costs per unit were $70, and the fixed costs were
Does South America have any government
The riddle family income is 3400 per month. They spend 1088 per month on housing. Use information to determine the percent of the budget spent on housing
Please help with 2 and 3 I really need help.
Help please me thanks​
Read It! Lulu the kangaroo is a hero. She helped save her owner, a farmer named Leonard Richards. One day, Richards was outside, and a branch hit him on the hea
Read the sentence. When organizing the information in a case study, the author presents evidence to help readers draw conclusions. What is evidence? proof of so
PLS HELP! I'M SO STUCK!!
help with all of u can, I’d appreciate it. Have a good day